İzmir 2. İleri Yaş Sempozyumu " İleri Yaş Dostu Şehir: İzmir " teması ile gerçekleştirildi.

2009bEge Geriatri Derneği, İzmir Valiliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Üniversitesi, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Alzheimer Derneği işbirliği ile düzenlenen, İzmir 2. İleri Yaş Sempozyumu 19-20 Mart 2009 tarihlerinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi, Tarihi Hava Gazı Fabrikası- Kültür Ve Sanat Merkezi'nde başarı ile gerçekleştirildi.
" İleri Yaş Dostu Şehir: İzmir " ana teması ile gerçekleştirilen sempozyumda, ileri yaşın talepleri tıbbi, sosyal, kültürel ve hukuki boyutta değerli katılımcıların katkı ve katılımı ile değerlendirildi.
Sempozyuma katılarak katkı ve desteklerini sunan, İzmir Valisi Sayın, Mustafa Cahit Kıraç,'a İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın, Aziz Kocaoğlu'na, Ege Üniversitesi Rektörü Sayın, Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'a , İzmir İli Sağlık Müdürü Sayın, Op. Dr. Mehmet Özkan'a , İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürü Sayın, Zekeriya Ertaş'a, değerli sanatçımız Yıldız Kenter'e , sunum ve katkıları ile bize ışık tutan değerli akedemizyenlerimize, bilim insanlarımıza, uzmanlarımıza, alanda çalışan meslektaşlarımıza ve katılımcılara teşekkür ederiyor, şükranlarımızı sunuyoruz.
2009c
2009a

sempozyum1